
Світлодіодний торшер Tk Lighting Sabia Lava з дизайнерськими скляними плафонами 3xG9 16153T
10 238 ₴
- В наявності
- Код: 191202559
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
TK Lighting 16153 LAVA SABIA ЛАМПА ПІДЛОГОВА 3XG9. TK-Lighting. Матеріал виг. каркаса: Метал + пластик. Колір каркаса: Сабія. Матеріал виг. абажура: Скло. Колір абажура: Коньяк. Кількість джерел світла: 3. Джерело світла: G9. Живлення: 230V - 50Hz. Клас енергетичний: A до G. Довжина: 300. Ширина: 300. Висота: 1510. Бренд: TK Lighting. Код виробника: 16153. Країна походження: Польща. Тип: ПІДЛОГОВІ ЛАМПИ. Вид освітлювального приладу: Лампа підлогова. Матеріал каркаса: Метал, Пластик. Матеріал абажура - лампи: Скло. Колір абажура - лампи: Коньяк. Кількість джерел світла:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 151cm мм |
| Глибина | 300cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 238 ₴







