
Світильник підвісний Maytoni Ray P022PL-L20B3K LED 20W чорний
15 285 ₴
- В наявності
- Код: 149815880
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Підвісний світильник Ray P022Pl-L20B3K Led 20W Довгий Чорний (P022Pll20B3K). Світильники є ключовим елементом оформлення інтер'єру, який має величезний вплив на атмосферу та функціональність простору. Правильно підібрана лампа не тільки освітить приміщення, але й стане його декоративним акцентом. У випадку підвісного світильника Ray P022PL-L20B3K від Maytoni ви отримуєте поєднання сучасного дизайну з практичністю, яке чудово вписується в різні стилі оформлення – від класичного до скандинавського та мінімалістичного. Види та матеріали світильника. Лампа Ray...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 258cm мм |
| Діаметр (см) | 3 |
| Довжина: | 258cm мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Потужність | 20 W |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 3cm мм |
| Енергетичний клас | G |
| Яскравість (лм) | 2600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 285 ₴




