Доставка зі складу 5-10 днів.
Елегантність та ефективність в одному — підвісна лампа абажур Pagila New Black Listwa 4769 TK Lighting. Підвісна лампа абажур Pagila New Black Listwa 4769 TK Lighting — це ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Виготовлена з високоякісної сталі та тканини, ця елегантна лампа доступна в контрастних кольорах чорному та бежевому, які без зусиль вписуються в будь-який інтер'єр. Завдяки трьом джерелам світла на різьбі E27, лампа забезпечує оптимальне освітлення простору, одночасно створюючи затишну атмосферу. Ідеальні технічні параметри. Забезпечуючи як стиль,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Boho |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 156 ₴




