Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа Brinley. Стельові світильники є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише належне освітлення, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Серед них вирізняються люстри, які ідеально підходять для освітлення як великих, так і менших просторів. Одним з таких унікальних продуктів є. Лампа Brinley. компанії Elstead. Ця елегантна та функціональна стельова лампа чудово підійде для різних приміщень, пропонуючи відмінну якість світла та естетику. Світлова ефективність. Лампа Brinley. оснащена одним джерелом світла,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12cm мм |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Brinley |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Ретро |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 171 ₴


