Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski CEDRO L Беж 1 Лампа стельова лампа підвісна Сучасний класичний Вітальня E27 LED. Nowodvorski/Внутрішнє освітлення/Стельові лампи/Підвісні лампи. Бажаєте, щоб ваші інтер'єри випромінювали стиль і характер? Nowodvorski - це відмінне поєднання елегантності, інновацій та функціональності, яке змінить будь-який простір. Задоволення від якості гарантовано. Ідеально підійде для приміщення, як: Вітальня і не тільки. Сучасний класичний стиль продукту зробить так, що ваше приміщення засяє на довгі роки використання так, як ви цього бажаєте! Переваги продукту. Стильний дизайн. – Унікальний вигляд, який...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Бежевий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 697 ₴











