Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Підвісна Linea4 Чорна 45 см. Сьогодні світильники. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів. Вони є не лише функціональним джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може підкреслити характер кожного приміщення. Вибір відповідного світильника є важливим для створення належної атмосфери в вітальні, спальні, кухні чи офісі. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Step Into Design Підвісна Linea4 Чорна 45 см. Параметри освітлення. Світильник. Step Into Design Підвісна Linea4 Чорна 45 см. забезпечує...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 см |
| Ширина | 45 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Глибина | 75см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴





