Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Lighting Paros. Люстри є невід'ємною частиною інтер'єру, забезпечуючи як функціональне освітлення, так і естетичний вигляд. В залежності від їх конструкції, вони можуть використовуватися в різних приміщеннях, від вітальні до їдальні, додаючи характеру і стилю кожному інтер'єру. Люстри відіграють важливу роль в освітленні простору, тому варто звернути увагу на їх технічні параметри і дизайн. Технічні дані та світлова ефективність. Trio Lighting Paros. це люстра з сучасним дизайном, яка вирізняється високою якістю виконання і ефективністю...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 11cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 11W, 21W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 726 ₴




