Доставка зі складу 5-10 днів.
ПЛАФОН NOWODVORSKI CAMERON GRAY 9682. Технічні дані: Колір корпусу - сірий. Матеріал корпусу - абажур, папір PVC. Розміри - висота 18,5 см, діаметр 65 см. Тип джерела світла - Лампа з цоколем E27 макс. 4 x 25W. Можливість використання світлодіодних ламп –. ТАК
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Пластик, Скло, Тканина |
| Мoдель | Cameron |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 156 ₴







