Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lighting - Плафон Satellite M 7Xe27 Сірий/Білий (8020). Плафон Satellite M 7Xe27. від. Nowodvorski Lighting. це сучасна стельова лампа, яка поєднує в собі. естетику. та. функціональність. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну в сірому та білому кольорах, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від офісів до віталень. Пропонуючи. високу енергоефективність. та можливість використання LED-ламп, це продукт, який безумовно задовольнить кожного користувача. Енергоефективність і клас енергоефективності. Однією з ключових переваг. плафону Satellite M. є його. клас...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Satellite |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴



