Доставка зі складу 5-10 днів.
EMIBIG 1445/6 ENSO 6 BL. Emibig. Люстра ENSO - це поєднання сучасного дизайну з елегантною простотою. Викривлені руки, закріплені на формі кола, створюють динамічну, а водночас тонку композицію. Уся конструкція в стриманій чорній кольоровій гамі ідеально підходить для інтер'єрів з мінімалістичним або індустріальним характером. Люстра забезпечує відмінне освітлення, одночасно будучи ефектним декоративним елементом у вітальні, їдальні чи офісі. Ідеально підходить для тих, хто шукає функціональність у поєднанні з сучасним стилем. Категорія: Підвісні світильники. Регульована висота: Ні. Матеріал: Лакована сталь...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Enso |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GX53 |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 953 ₴







