
Настільна робоча лампа Lucide Miss Tall E27 золота 10506/81/02
9 828 ₴
- В наявності
- Код: 111811626
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Miss Tall E27 Золотий 10506/81/02. Настільні лампи - це не лише джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може змінити вигляд будь-якого інтер'єру. Правильно підібрана лампа, така як Lucide Miss Tall E27 Золотий 10506/81/02, може суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні, створюючи затишне і стильне оточення. Ця настільна лампа чудово підійде для вітальні, офісу чи спальні, додаючи неповторного характеру кожному інтер'єру. Дизайн і матеріали Lucide Miss Tall E27 у кольорі золотому вирізняються сучасним дизайном, який привертає увагу. Висота...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60,5cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Пластик, Тканина |
| Мoдель | MISS TALL |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 828 ₴





