Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Лампа Art Deco 4xE14 40W Білий Матовий Скло Мультиколор IP20. Відкрийте елегантність і унікальний стиль з лампою Art Deco від Italux. Ця вражаюча підвісна лампа з колекції CASES поєднує в собі сучасний дизайн з ноткою класичного вишуканості. Виготовлена з міцного скла, кераміки та сплаву металів, пропонує унікальний мультиколоровий стиль, який освітить будь-яке приміщення. Матові, білі рифлені абажури гармонійно поєднуються з багатобарвними акцентами, додаючи тонкого шарму кожному інтер'єру. Лампа оснащена чотирма джерелами світла типу E14, що дозволяє використовувати максимальну потужність лампочки 40W...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 201cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Cases |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 26cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 310 ₴


