Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа OZ Мідь (OZ_TL_ON-OFF_OTTONE) - Ideal Lux. Чому Ideal Lux? Якщо ви цінуєте надійність, стиль та тривале безпроблемне використання, бренд Ideal Lux освітлення стане ідеальним вибором. Обираючи лампу з енергоефективним дизайном, клієнт не лише дбає про навколишнє середовище, але й економить на рахунках за електроенергію, що приносить вигоди як екологічні, так і економічні. Унікальна гнучкість освітлення бренду Ideal Lux дозволяє створити ідеальну атмосферу в будь-якому інтер'єрі, адаптуючись до індивідуальних потреб і вподобань користувача...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31cm мм |
| Глибина | 28cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 28cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 549 ₴


