Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Tulia Plafon Biały (33501). Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який виконує не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Завдяки різноманітності доступних моделей, їх можна підібрати практично до кожного приміщення, від вітальні, через спальню, до офісу. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Sigma Tulia Plafon Biały (33501). - люстра, яка поєднує функціональність з сучасним дизайном. Параметри світла. Sigma Tulia Plafon Biały (33501). пропонує аж 6 джерел світла, які гарантують відмінне освітлення кожного приміщення. Лампа...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Білий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 19cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 12W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 090 ₴




