Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Milo Plafon 3X60W E27 230V Czarny AZ2317MX2295MBZBK. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, не лише забезпечуючи відповідне освітлення, але й будучи важливим декоративним елементом. Незалежно від того, чи потрібне вам освітлення для вітальні, спальні, кухні чи коридору, правильно підібрана люстра може повністю змінити характер приміщення. Завдяки різноманітності стилів і функцій, люстри є невід'ємним елементом кожного житлового простору. Потужність і ефективність освітлення. Azzardo Milo Plafon. це відмінний вибір для тих, хто...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 857 ₴




