Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lighting - Лампа Pumpkin L Gu10 Сірий (11251). Вибір відповідної стельової лампи може бути викликом, але безумовно варто приділити цьому трохи уваги. Сучасні лампи поєднують у собі дизайн з функціональністю, а правильно підібрана лампа може стати центральною точкою простору, надаючи йому унікальний характер. У разі пошуку ідеального освітлення варто звернути увагу на ключові характеристики, які повинні впливати на вибір стельової лампи, зокрема різноманітність стилів та застосувань. Енергоефективність та енергозбереження. У добу акценту на економію...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Pumpkin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 711 ₴







