
Настінно-стельовий світильник Italux Selma LED 15W 4000K білий SPL319833BWH
9 361 ₴
- В наявності
- Код: 130618207
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Selma. Опис продукту. Лампа Selma з трьома регульованими рефлекторами, матовий білий, LED, сучасна, SPL-31983-3B-WH. Параметри продукту. Лінія: Selma. Колір лампи: білий. Матеріал виготовлення: алюміній, сталь. Колір / тип абажура: металевий білий. Довжина: 46. Ширина: 6. Висота: 9,5. Клас IP: IP20. Кількість джерел світла: 3. Патрон/резьба: LED, не стосується. Джерело світла: LED. Яскравість (люмени): 960 lm. Температура кольору: 4000K. Колір світла: Нейтральний білий. Опція затемнення: Ні. Тип/стиль: Сучасні. Бренд Italux. Italux. це компанія з понад 25-річним досвідом у дистрибуції...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6cm мм |
| Довжина: | 46cm мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Марка | Italux |
| Мoдель | SELMA |
| Потужність | 15 W |
| Тип | Настінно-стельові |
| Колір світла | Нейтральний білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
| Яскравість (LM) | 960 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 361 ₴


