Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline 2541-56 Zula Лампа Підвісна Синій (3902030789). Стельові світильники це не тільки джерело світла, але й ключовий елемент оформлення інтер'єру. Їх правильний вибір може значно вплинути на атмосферу приміщення та його функціональність. Лампа підвісна Zumaline 2541-56 Zula. в кольорі. синьому. це відмінний приклад продукту, чий привабливий дизайн і функціональність задовольнять очікування багатьох користувачів. Матеріал і дизайн. Модель. Zula. виконана з. високоякісного скла. , що надає їй елегантного і сучасного вигляду. Синій колір. вносить до приміщення свіжість...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Стекло |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 857 ₴



