Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова FE-DRAWING-ROOM-FA для кухні br. Feiss. Лампа стельова FE-DRAWING-ROOM-FA для кухні коричнева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю DRAWING ROOM, виготовлена з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи її користувачам радість і задоволення на багато років. Стильне поєднання кольорів коричневий та білий лампи зробить, що лампа підійде...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Колір | Бежевий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15,2cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 33cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Feiss |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Drawing Room |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 33cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 989 ₴


