Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Lampa Wisząча Paloma 8513. Argon Lampa Wisżąча Paloma 8513. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення для свого інтер'єру. Завдяки поєднанню. масиву дерева. і. скла. , ця модель не тільки забезпечує належне освітлення, але й стає стильним декоративним елементом. Ідеально вписується в тренди. стилю гламур. , що робить її привабливим доповненням до різних аранжувань. Енергоефективність. Одним з найважливіших аспектів, які варто врахувати при виборі освітлення, є. енергоефективність. Лампа сумісна з...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Скло, Масив дерева |
| Мoдель | Paloma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольоровий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 969 ₴





