
Підвісний світильник Sigma Lighting Vendo 6 чорний латунь 33696
10 383 ₴
- В наявності
- Код: 156519031
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Lighting K Lampa Wisząca Vendo 6 Czarna Mosiądzowana 33696. Люстри. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність простору. Вірно підібране джерело світла є важливим як у повсякденному використанні, так і в створенні затишної атмосфери. Модель. Sigma Lighting K Lampa Wisząca Vendo 6 Czarna Mosiądzowana 33696. поєднує. елегантність. з сучасним дизайном, чудово підходячи для різних приміщень. Особливості та функціональність. Одним з найважливіших аспектів люстр є їх світлові параметри. У випадку цієї моделі,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 383 ₴



