Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa Wisząca Puket (11162). Люстри. відіграють ключову роль у створенні атмосфери в кожному інтер'єрі, впливаючи на його характер і стиль. Вірно підібране освітлення не тільки освітлює простір, але й підкреслює його декоративні якості. Люстра Puket. від визнаного бренду. Nowodvorski. вирізняється унікальним дизайном та практичними рішеннями, що робить її ідеальним вибором для різних приміщень, зокрема. спальні. ,. кухні. чи. вітальні. Завдяки гармонійному поєднанню форми та функції, це освітлення може успішно вписатися в різноманітні стилі...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Puket |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 697 ₴





