Доставка зі складу 5-10 днів.
Насufітова лампа Agnes 10987 Nowodvorski LED 64W 3000K IP44 ванна чорна біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Agnes виготовлена з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 64W |
| Марка | Nowodvorski Lighting |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | AGNES SQUARE LED PRO black L 3000K 10987 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 7cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 273 ₴











