Доставка зі складу 5-10 днів.
EMIBIG Сучасна LED MAGA 4 MIX1 Люстри Чорний. коричневий. сірий 10W MAX LED. ◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾. Офіційний дистриб'ютор. – гарантія оригінального продукту. Пряме співробітництво з виробником. – рекламації завжди на вашу користь. ПРОДУКТ НА ЗАМОВЛЕННЯ ОРІЄНТОВНИЙ ЧАС ВІДПРАВКИ 2-5 РОБОЧИХ ДНІВ (. ЗАЛЕЖНО ВІД ДОСТУПНОСТІ ЧАСТИН ДЛЯ МОНТАЖУ ЛАМП. ). Приємне і. професійне. обслуговування клієнтів та консультації. Польська марка. – підтримуєте якість і польську марку. Пошкоджений продукт? Замінемо в більшості випадків без необхідності повернення! Пропонуємо повний. гарантійний та післягарантійний сервіс. в...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Maga |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Лофт, мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 96cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 514 ₴






