
Плафон Nowodvorski Agnes Square Led Pro чорний 64W 4000K Ip44 10988
9 273 ₴
- В наявності
- Код: 174656603
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон AGNES SQUARE LED PRO 10988 Nowodvorski. ___________________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. ___________________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Nowodvorski. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - освітлення виготовляється на виробничих підприємствах на Сілезії, у Ченстохові та Сімяновіцах Сілезьких. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 5 см |
| Ширина | 63.5 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 64W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | AGNES SQUARE LED PRO black L 4000K 10988 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 273 ₴






