Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Mod613Pl-05W1 Лампа підвісна Бергамо (Mtmod613Pl05W1). Лампа підвісна. Бергамо MOD613PL-05W1. від виробника. Maytoni. це ідеальне рішення для людей, які шукають сучасне та функціональне освітлення. Її. мінімалістичний дизайн. та елегантний чорний колір роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, надаючи їм унікального характеру. Завдяки використанню п'яти джерел світла, ця лампа забезпечує належне освітлення в кожному приміщенні. Енергоефективність. Сьогодні все більше людей шукають рішення, які дозволяють на...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 692 ₴







