Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Pilua характеризується сучасним дизайном і має абажур кольору хрому, а також прозорий скляний купол з привабливим градієнтом кольору в кольорі димчастого сірого. Pilua наповнює приємним світлом кожну сучасну вітальню та їдальню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 003 ₴



