Доставка зі складу 5-10 днів.
Тріо настільна лампа ALFIE чорна матова 130 см E27 40W IP20 гриб. Пропонуємо вам елегантну настільну лампу ALFIE, незвичайне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Виготовлена з найвищої якості металу, має класичний чорний матовий колір, який чудово впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Лампа висотою 130 см є унікальним декоративним елементом як для вітальні, так і для спальні, вносячи атмосферне світло та стильний акцент. Відмінною рисою цієї моделі є її унікальна форма, що нагадує гриб, що вносить оригінальний акцент у простір, а також...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 130см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 543 ₴



