Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI - LAMPA STOJĄCA MONO 2XGU10 - CZARNY - 7708. Торшер. NOWODVORSKI - LAMPA STOJĄCA MONO 2XGU10. це один з ключових елементів сучасних інтер'єрів, який має великий вплив на атмосферу в приміщеннях. Завдяки різноманітності стилів, форм і функцій, моделі торшерів стали не лише джерелом світла, але й модним аксесуаром, який підкреслює характер простору. Вибір відповідного продукту, такого як цей елегантний модель в чорному кольорі, може значно вплинути на комфорт використання та естетику інтер'єру. Тип і матеріал виконання. Модель. MONO. це...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Mono |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 29cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 266 ₴



