
Підвісна лампа Markslojd Oxford 3L Offwhiteantique Brass 108975
11 302 ₴
- В наявності
- Код: 188783147
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lampa Wisząca Oxford 3L Offwhiteantique Brass 108975. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно підібрана лампа не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру та атмосфери. Пропонуємо. „Markslojd Lampa Wisząca Oxford 3L Offwhiteantique Brass 108975”. – елегантна модель, яка вносить гармонію та стиль до кожного приміщення. Дизайн і матеріали. Лампа. Oxford 3L. вирізняється сучасним і класичним дизайном, поєднуючи. білу кольорову гаму. з. антикованою латунню. Виготовлена з високоякісного. металу. ,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 128cm мм |
| Глибина | 16cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Oxford |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 302 ₴


