Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Tamar GX53 золотий TAMAR-F-M-PG. Elstead Tamar GX53 золотий. це стельовий світильник, який поєднує в собі. елегантність. і. функціональність. Її класичний дизайн робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, а використання енергоефективних технологій робить її ідеальним вибором для спальні та інших приміщень. Завдяки ретельно продуманій конструкції, світильник не тільки освітлює простір, але також виконує декоративну роль, надаючи інтер'єру унікальний характер. Енергоефективність і клас енергоефективності. Світильник характеризується. класом енергетичної ефективності A. , що забезпечує...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Цоколь | GX53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 31cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 9W |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Tamar |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 29cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 325 ₴


