Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна підвісна лампа коричнева Aldex NATURE L. Енергетичний клас: A. матеріал підвісу/каркаса: метал. колір підвісу/каркаса: чорний. абажур: з абажуром. матеріал абажура: дерево. колір абажура/косза: коричневий. бренд: Aldex. кількість точок світла: 1. тип лампочки: E27. максимальна потужність лампочки: 60W. ширина в см: 45. глибина в см: 45. висота в см: 200. гарантія: 2 роки. лампочка: В комплекті немає лампочки. колекція: NATURE. код продукту: 1110G_L. код виробника: 1110G_L. ALDEX sp.z o.o. - це сімейна компанія, що працює на українському ринку з 1981 року. У своїй пропозиції має понад 1000...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | NATURE DARK |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 148 ₴




