Доставка зі складу 5-10 днів.
EMIBIG 1602/LP2 DELULU LP2 ORANGE. Emibig. Введіть до свого інтер'єру художній акцент з підлоговою лампою серії DELULU. Ця лампа - це більше, ніж просто джерело світла – це виразна, скульптурна форма, яка миттєво привертає увагу і стає центральною точкою кожного приміщення. Її унікальний, асиметричний дизайн і органічні форми абажурів ідеально вписуються в естетику сучасності та арт-деко. Лампа DELULU забезпечує атмосферне, розсіяне освітлення, ідеальне для зони відпочинку, вітальні чи спальні, створюючи при цьому унікальний візуальний діалог у просторі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 156 см мм |
| Глибина | 29 см мм |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Delulu |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 48 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 258 ₴







