Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Скляні Кулі Abruzzo Siera. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, вносячи в приміщення тепло та атмосферу, яка сприяє як релаксації, так і зустрічам з друзями. Завдяки своїй універсальності вони знаходять застосування в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня чи кухня. Лампа підвісна Скляні Кулі Abruzzo Siera. - це відмінний вибір для кожного, хто цінує сучасний дизайн та високу функціональність. Параметри світла. Одним з ключових аспектів кожної стельової лампи є її здатність освітлювати простір. Лампа...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 98cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Sierra |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 64cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 003 ₴





