Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Люстра SATELLITE S 11226 від Nowodvorski Lighting - це відмінне поєднання сучасного дизайну, високої функціональності та тонкої елегантності. Її колір Silk Gray вносить у інтер'єр ніжність і гармонію, чудово вписуючись у різноманітні аранжування. Завдяки міцним матеріалам, таким як лакована сталь і пластик, ця лампа гарантує довговічність та естетику на найвищому рівні. Модель SATELLITE S 11226 - це підвісна лампа, оснащена трьома світловими точками, які підтримують LED-лампочки типу E27 потужністю до 25W кожна. Це рішення дозволяє на...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | SATELLITE silk grey S 11226 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 514 ₴



