Доставка зі складу 5-10 днів.
Софітна лампа для вітальні SAMLING 78102/30/41 LED 30W 2700-4000K коричнева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Samling виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Марка | Lucide |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴






