Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Lighting (SIG40595). У категорії. стельових світильників. можна знайти багато різноманітних моделей, які чудово освітлюють інтер'єри і надають їм неповторного характеру. Одним з таких продуктів є. Sigma Lighting (SIG40595). , який вирізняється сучасним дизайном і елегантним виглядом. Ця лампа є ідеальним вибором для офісу, але також чудово підійде в інших приміщеннях. Параметри світла і джерела. Стельовий світильник. Sigma Lighting (SIG40595). був оснащений одним джерелом світла, яке підтримує лампочки потужністю до 60W з патроном E27. Завдяки цьому, що лампа...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97cm мм |
| Глибина | 69cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 69cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 478 ₴



