Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Baxio MD38445-3 Люстра. Люстра. Люстра. Italux BAXIO MD38445-3. Дані продукту. Розміри. Довжина - 55 см. Ширина - 55 см. Висота - 34 см. Діаметр - 55 см. Розмір абажура - 34 см. Світло. Цоколь лампочки - E27. Кількість джерел світла - 3. Тип джерела світла - класичні лампочки або LED. Лампочка в комплекті - ні. Інтегрований LED - ні. Потужність - 60 Вт. Напруга - 220V. Можливість затемнення - так (залежить від лампочок). Загальні. Колекція - Baxio. Тип - люстра. Колір - золотий. Колір абажура - молочний | скляний. Матеріал - сплав металів | скло. Клас герметичності -...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81cm мм |
| Глибина | 81cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Baxio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 281 ₴






