
Підвісна лампа Tk Lighting Venus 6888 сучасна бохо скандинавська дерев'яна/чорна
11 186 ₴
- В наявності
- Код: 171201548
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна з пластику та фанери VENUS WOOD на E27 6888 TK Lighting. Купуючи у нас, ви отримуєте. _________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - офіційна дистрибуція бренду. TK Lighting. Якість PREMIUM. - ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - для будь-якого інтер'єру. ПОЛЬЩА. Виробництво. - на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - суворі тести на кожному етапі виробництва. Технічні дані. _________________________________. Тип: Лампа підвісна. Матеріал: Пластик. Додатковий матеріал: Провід, фанера, лакована сталь. Колір: Фанера береза. Тип...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 63 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Venus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Boho |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 63cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 186 ₴

