
Світлодіодний торшер Nowodvorski Mono II 2xGU10 біло-золотий 212см 7715
10 383 ₴
- В наявності
- Код: 123180754
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski лямпа підлогова Mono II 2xGU10 біло/золота 212см 7715. Лампи підлогові - це важливий елемент оформлення інтер'єру, що виконує як практичну, так і декоративну функцію. Правильно підібрана лампа може суттєво змінити атмосферу в приміщенні, створюючи затишний або сучасний настрій в залежності від стилю, кольорової гами та типу використаних матеріалів. Модель. Nowodvorski лямпа підлогова Mono II 2xGU10 біло/золота 212см 7715. вирізняється. елегантним дизайном. та функціональністю. Запрошуємо ознайомитися з ключовими характеристиками, які можуть допомогти у свідомому виборі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212 см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Mono |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 29 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 383 ₴


