Доставка зі складу 5-10 днів.
EMIBIG ESSA ЛАМПА ПІДВІСНА 5-ТОЧКОВА ЧОРНА/ГРАФІТНА 1203/5 12035. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність кожного приміщення. Завдяки широкому вибору моделей можна знайти ідеальне рішення як для вітальні, кухні, спальні, так і для офісу. Одним з таких універсальних і стильних продуктів є EMIBIG ESSA ЛАМПА ПІДВІСНА 5-ТОЧКОВА ЧОРНА/ГРАФІТНА, яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Параметри світла. Лампа має 5 джерел світла, що забезпечує рівномірне і ефективне освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Essa |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 880 ₴





