
Підвісна лампа Step Into Design Beam St-8960-L100 чорна Led 10W 3000K (St8960L100Black)
12 332 ₴
- В наявності
- Код: 170942259
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа BEAM ST-8960-L100 black Step Into Design LED 10W 3000K чорна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель BEAM виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 205cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 332 ₴






