
Плафон Aviano Lighting Sella 25Wled 3000Lm 3000K (92220150)
12 840 ₴
- В наявності
- Код: 191117777
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
9222-0150 Лампа стельова SELLA Антрацит – Aviano Lighting. Елегантність і сучасність в одному! Відкрийте нову якість освітлення з лампою стельовою SELLA Антрацит від Aviano Lighting, яка поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Її тонка присутність внесе елегантність і стиль у ваше інтер'єр. Завдяки регульованій температурі світла від теплого 3000K до холодного 6000K та трьохступеневій регуляції яскравості, лампа SELLA підлаштується під ваші потреби в будь-який час доби. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #10024; Дизайн і стиль. Лампа стельова SELLA шириною 45 см і висотою 18,5 см, виконана...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Висота | 18,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | SELLA |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 840 ₴




