
Підвісний світильник Nowodvorski Circolo M 10861 1x21W Led 4000K 700Lm чорно-білий
12 047 ₴
- В наявності
- Код: 157140510
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Circolo. M 10861 Лампа підвісна Звіс 1X21W Led 4000K 700Lm Чорна/Біла. Лампа підвісна. Nowodvorski Circolo. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне освітлення, яке поєднує естетику з функціональністю. Її унікальний дизайн та висока якість виконання роблять її ідеальною для різноманітних стилів оформлення, від мінімалістичних до більш класичних. Завдяки використанню технології LED, ця лампа не лише прекрасно виглядає, але й забезпечує комфортне освітлення в кожному приміщенні. Технічні параметри. При виборі стельової лампи варто...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 4cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 21W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Circolo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 047 ₴





