
Підвісний світильник Tk Lighting Sophia Green Cognac 5Xe14 11149 (11149T)
12 004 ₴
- В наявності
- Код: 186407409
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
TK Lighting 11149 SOPHIA GREEN COGNAC LAMPA WISZĄCA 5XE14. TK-Lighting. Матеріал виготовлення каркаса: Скло + метал + пластик. Колір каркаса: Чорний, Зелений. Матеріал виготовлення абажура: Скло. Колір абажура: Коньяк. Кількість джерел світла: 5. Джерело світла: E14. Живлення: 220-230V - 50/60Hz. Клас енергетичної ефективності: A до G. Довжина: 370. Ширина: 370. Висота: 1430. Бренд: TK Lighting. Код виробника: 11149. Країна походження: Польща. Тип: ЛАМПИ СТЕЛЬОВІ, ЛАМПИ ПОВІСНІ. Вид освітлювального приладу: Стельова лампа, Підвісна лампа. Матеріал каркаса: Метал, Скло. Матеріал абажура - плафона: Скло. Кількість...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал, Скло, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Зелений |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 37cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 004 ₴









