
Підвісний світильник Maxlight Akiko Kule Led 16W чорний-білий (P0469)
13 236 ₴
- В наявності
- Код: 145119395
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спальне підвісне світло Akiko кулі LED 16W чорне. Maxlight. Спальне підвісне світло Akiko кулі LED 16W чорні білі в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю. Вона виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує її користувачам радість і задоволення на багато років. Стильне поєднання кольорів білий та чорний лампи зробить, що лампа підійде...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Глибина | 16cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Tama |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 16cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 236 ₴




