Доставка зі складу 5-10 днів.
BURTON (611490332). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи відповідну кількість світла та додаючи характеру кожному приміщенню. Серед різних видів стельових світильників, плафони користуються великою популярністю завдяки своїй функціональності та естетиці. Одним з видатних продуктів у цій категорії є BURTON (611490332), який поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Світловіддача. Плафон BURTON пропонує відмінну світловіддачу завдяки трьом джерелам світла з максимальною потужністю 40W кожне. Завдяки використанню ламп з...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Burton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 667 ₴


