Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski BAR LED Білий Стельовий світильник Сучасний Лінійний світильник Кухня IP20 27W Алюміній лакований. Nowodvorski. Бажаєте, щоб ваші інтер'єри випромінювали стиль і характер? Nowodvorski - це ідеальне поєднання елегантності, інновацій та функціональності, яке змінить будь-який простір. Гарантія якості. Ідеально підійде для приміщення, як: Кухня і не тільки. Сучасний стиль продукту зробить ваше приміщення яскравим на довгі роки використання так, як ви цього бажаєте! ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ. Тип джерела світла: LED. Джерела світла: Інтегровані...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 27W |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Мoдель | Bar Led |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 756 ₴









