Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Smart GALLANT 38 AZ1592. Люстри відіграють ключову роль в кожному оформленні інтер'єру, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно підібране освітлення не тільки надає приміщенню характер, але й впливає на його атмосферу, роблячи його більш затишним і комфортним. Серед доступних на ринку моделей варто звернути увагу на сучасний плафон Azzardo Smart GALLANT 38 AZ1592, який ідеально відповідає цим вимогам і може стати ідеальним рішенням для багатьох просторів. Функціональність. Плафон. Azzardo Smart GALLANT 38 AZ1592. поєднує в собі...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 24W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 025 ₴



