Доставка зі складу 5-10 днів.
виконання каркаса: метал + дерево + пластик. колір каркаса: сосна. тип абажура: абажур. колір абажура: джут. кількість джерел світла: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Мoдель | Grand |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Триногий, З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 967 ₴






